informace ke vstupu na festival

Protože se množí se dotazy jak to bude probíhat u vstupu na festival, připravili jsme popis vstupní procedury.

Je třeba počítat s tím, že zejména v pátek před začátkem festivalu se budou tvořit fronty a proto Vás žádáme o dodržování odstupových vzdáleností a o trpělivost. Vstup bude otevřen od 16:30, tak pokud můžete, přijeďte raději dříve.

A teď už ten postup při vstupu:

  1. Po zaparkování jednotlivě vejdete do vstupního stanu, kde budou připravena tři pracoviště pro evidenci návštěvníků.
  2. Nejdříve nahlásíte, jestli jste si vstupenku zakoupili v předprodeji, nebo si ji hodláte zakoupit na místě.
  3. Pokud máte vstup zaplacený v předprodeji, nahlásíte děvčatům 5místný variabilní symbol z potvrzení platby, následně jméno a příjmení. Pokud si budete vstupenku kupovat, nahlásíte jméno, příjmení a emailovou adresu.
  4. Dále předložíte potvrzení o očkování (první dávka nejméně před 21 dny), nebo potvrzení o prodělání Covid 19 v posledních 180 dnech, nebo potvrzení o testu (PCR, nebo antigenním).
  5. Pokud nebudete mít žádné potvrzení, dostanete možnost si antigenní test provést v zadní části stanu. Testy budou k dispozici zdarma. Po provedení testu se vrátíte zpět k evidenci, kde k Vašemu jménu služba zapíše výsledek.
  6. Pokud splníte tuto nutnou podmínku vstupu, dostanete kartičku a s tou se přesunete k druhému stolu nazvanému pokladna. Tam kartičku odevzdáte a v případě, že máte vstupné z předprodeje, jen dostanete pásku účastníka festivalu a program. Pokud nemáte vstupenku z předprodeje, provedete platbu a dostanete pásku účastníka a program.
  7. S označením účastníka festivalu opustíte vstupní stan a můžete pokračovat do areálu festivalu, nebo se případně vrátit pro zavazadla do auta. Při dalším vstupu z parkoviště do areálu pouze ukážete službě u závory pásku účastníka a nevstupujete přes stan

K evidenci přistupujete jednotlivě a proto pokud jste kupovali vstupenky dalším osobám, seznamte prosím i tyto osoby s jedinečným variabilním symbolem platby. Zrychlí to pak postup evidence. Jistě, děti mohou přistupovat zároveň s rodiči.

Bohužel jsou tato opatření nutná, proto Vás opět žádáme o trpělivost.

Zde je pro představu jednoduché schéma vstupního stanu (po kliknutí se obrázek zvětší):

Partneři:

Obec Kaliště

Logo yventech