vstupenky – objednací formulář

Vstupenky si prosím objednejte pomocí následujícího formuláře. Na Vaši emailovou adresu bude zaslán email s číslem konta a Vaším osobním variabilním symbolem pro provedení platby. Po doručení platby na náš účet Vám bude zasláno potvrzení, na jehož základě si vstupenky vyzvednete na bráně festivalu.

Vstupenky objednané v předprodeji musí být uhrazeny nejpozději do 28. 5. 2021, pozdější zaplacení již nebude zaznamenáno v našem rezervačním systému. Vstupenky objednané tímto předprodejem za sníženou cenu nelze platit v hotovosti na místě.

Jedním z vládních nařízení je, že všichni účastníci festivalu musí být evidováni, včetně e-mailových kontaktů. Proto prosím věnujte pozornost při vyplňování objednávkového formuláře všem kolonkám a pokud budete objednávat vstupenku nejen pro sebe, ale i pro další osoby, je nutné tyto osoby do formuláře vepsat. Pokud někdo nemá vlastní e-mailovou adresu, vyplní kontakt na osobu sobě blízkou, tak aby byl kontaktovatelný hygienou v případě potřeby.

Pokud objednáváte víc než 5 vstupenek, dopište prosím ostatní osoby do poznámky nebo udělejte víc objednávek po 5 vstupenkách.

 

Partneři:

Obec Kaliště

Logo yventech